Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakiego smartfona kupić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    "Wszyscy mają mambę mam i ja" :lol:



    Aby gubił zasięg to trzeba go trzymać w jakiejś specjalnej pozycji i lewą ręką

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez RafalekM
      Purchawa, nie gubi zasięgu?
      Pewnie, ze nie. Dales sie zlapac w spirale marketingu apple? :szeroki_usmiech
      Co nie zmienia faktu, ze na darmowe etui kupon wypelnilem.
      Zamieszczone przez Jahu55
      Aby gubił zasięg to trzeba go trzymać w jakiejś specjalnej pozycji i lewą ręką
      Trzymam telefon w lewym reku i przykladam do lewego ucha. Inaczej nie umiem.
      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

      STOP ECO-TERRORISM!

      Komentarz


      • #28
        W dniu dzisiejszym dwoje handlowców u mnie w firmie kupiło sobie iPhone, po 2h zabawy śmiem twierdzić że nawet gdyby trzeba było stać na jednej nodze, trzymać telefon w lewej ręce przy prawym uchu to i tak ludzie by byli zachwyceni tym badziewiem.
        Fascynuje mnie to że po włożeniu karty SIM (po raz pierwszy korzystałem z instrukcji żeby tą kartę tam wsadzić ponieważ nie dostrzegłem na pierwszy rzut oka małej dziurki do której trzeba włożyć kawałek spinacza żeby wyszła podstawka pod kartę SIM) , telefon trzeba aktywować przez itunes żeby można było z niego normalnie korzystać. Paranoja. Pewnie w następnej generacji trzeba będzie odciąć sobie palec i wysłać w kopercie do Apple. (wiem przesadzam ale po co jest ta aktywacja ??)
        Kolejna rzeczą jaka mnie wręcz do szału doprowadziła to synchronizacja kontaktów, po przegraniu kontaktów ze starej dobrej noki do outlooka, zainstalowałem itunes, po pierwszej próbie przegrania kontaktów nie udanej zresztą, outlook mi się już nie uruchamia.
        Ciekawe kiedy będą chcieli sprzedać ajfony. :szeroki_usmiech

        PS. nie jestem przeciwny ifonom tylko po tej przygodzie jestem wkur... zdenerwowany i postanowiłem się podzielić przygodą z ifonem.
        Best ET = 13.666
        Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
        PerfectService by DGW

        http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

        Komentarz


        • #29
          co do samsunga i5700 to standardowy soft 2.1 jest wolny. bardzo woolny. telefon dostaje konkretnego kopa po modach (Samdroid Mod + Frozen Eclair) i tak naprawdę dopiero po ich wrzuceniu robi się to telefon do używania (na ori sofcie praktycznie wszystko mniej lub bardziej laguje). co do wifi i gps w ww. telefonie to jest b. dobrze - zasięg wifi OK (porównywalnie z E51), szybkość łapania fixa gps to kilka do kilkudziesięciu sekund. telefon nie nadaje się natomiast na razie jako konsola do gier - bo szajsung spieprzył sterowniki 3D - obecnie

          sam system android to rewelacja, stwierdzam to po przesiadce z symbiana (E51) - dużo i coraz więcej softu ciągle usprawnianego, całkiem intuicyjna obsługa. do biura sporo kalendarzy oraz task managerów + synchro z kontem google, obecnie niezły wybór programów nawigacyjnych (brak Automapy w razie pytań, jest iGO Amigo, Sygic, Copilot, Ndrive), są fajne progsy do nawigacji "na azymut" typu Maverick; sporo ciekawych gier oraz emulatory Genesisa, SNESa, Amigi. MZ android w praktycznie każdym zestawieniu niszczy symbiana, brak tylko telefonów ze sprzętowym dialpadem

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez Purchawa
            Zamieszczone przez RafalekM
            Purchawa, nie gubi zasięgu?
            Pewnie, ze nie. Dales sie zlapac w spirale marketingu apple? :szeroki_usmiech
            Co nie zmienia faktu, ze na darmowe etui kupon wypelnilem.
            Zamieszczone przez Jahu55
            Aby gubił zasięg to trzeba go trzymać w jakiejś specjalnej pozycji i lewą ręką
            Trzymam telefon w lewym reku i przykladam do lewego ucha. Inaczej nie umiem.
            Nie, nie dałem, ale pytam z czystej ciekawości, bo różne rzeczy ludzie piszą. ; ).

            Komentarz


            • #31
              A ja polece HD2, dla mnie dotyk jest świetny, fajny interfejs sense- wm prawie nie widać. Mam wgraną automapę i pieknie śmiga, łapie fixa szybciej niż standardowa nawigacja, dodatkowo mogę odebrać maila a na wykładach na uczelni wejśc na ocp ;D Co do iphonea to sie nie wypowiem bo nie mam porównania - nie macałem go ;D
              2.0 TDI BKD http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39508

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez sesik
                PS. nie jestem przeciwny ifonom tylko po tej przygodzie jestem wkur... zdenerwowany i postanowiłem się podzielić przygodą z ifonem.
                Ciezko zwalac wine na iPhone'a przy ulomnosci uzytkownika! :P
                iPhone laczy sie z kompem poprzez itunes, dzieki temu synchronizuje kontakty, programy, muzyke, filmy, etc... Ale rowniez robi backup, wiec jakby sie cos stalo, to mozna wszystko odtworzyc w dowolnym nastepnym urzedzeniu. Przjescie z iP 3GS do iP4 to poprostu bajka! IMO nie osiagalna na ta chwile dla zadnego innego producenta, a troche tych smartfonow w zyciu mialem.

                Nie wiem jaki mieliscie problem, ale u mnie wspolgranie kontaktow, miedzy iPhone, Entourege (Outlook for Mac), Google i ksiazki adresowej, dziala bezproblemo i jest mega wygodne, bo synchronizuje sie wszystko razem.
                Zamieszczone przez sesik
                żeby tą kartę tam wsadzić ponieważ nie dostrzegłem na pierwszy rzut oka małej dziurki do której trzeba włożyć kawałek spinacza żeby wyszła podstawka pod kartę SIM)
                :shock: :lol:
                No to moze powinienes byl doczytac, ze Apple dodaje ten "spinacz" w zestawie z telefonem. :P :lol:

                Jak ktos jest mocno uprzedzony do sprzetu Apple, to na sile zawsze znajdzie wady, jednak nie dostrzeze jedenej zajebistej zalety jaka daje sprzet Appla, a wlasnie w szczegolnosci Iphone - ten sprzet poprostu dziala! Nie wiesza sie, nie muli, pracuje sprawnie szybko i bezproblemowo. Nie potrzeba z nim nic kombinowac, wgrywac jakis rom'ow, driverow, etc... Poprostu dziala i juz. :szeroki_usmiech

                [ Dodano: Wto 07 Wrz, 10 19:34 ]
                Zamieszczone przez eroberto1
                Co do iphonea to sie nie wypowiem bo nie mam porównania - nie macałem go ;D
                Ja mialem HD2, potem iP 3GS i teraz iP4 i jak dla mnie to dwa rozne swiaty oddzielone galaktyka.
                "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                STOP ECO-TERRORISM!

                Komentarz


                • #33
                  Purchawa, ma tu rację. iPhone jest banalnie prosty w obsłudze, przynajmniej takie odczucie miałem po ok godzinie zabawy. Dotyk jest świetny, nawet mój Wave, który jeśli chodzi o precyzję operacji na ekranie dotykowym jest w zupełnie innej klasie niż Galaxy jest wyczuwalnie gorszy. iP jest w dodatku wykonany ze świetnych materiałów, doskonale ze sobą spasowanych. Tylko ta cena, która w moim wypadku mnie odstrasza. Dla mnie w budżecie, w którym mieści się Desire i C6 wybór możliwy jest z dwóch trzech telefonów... Motoroli Milestone, Samsunga Wave i właśnie Desire. Ew. iPhone 3G jeśli uda się znaleźć takowego nowego. Dla mnie WM zmienił się zbyt mało od czasów pierwszych PocketPC. Możecie mówić, że jest HTC Sense w HD2, ale nie czuję tego. Do tego ekrany wykonane w technologii oporowej.

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez RafalekM
                    Dla mnie WM zmienił się zbyt mało od czasów pierwszych PocketPC. Możecie mówić, że jest HTC Sense w HD2, ale nie czuję tego. Do tego ekrany wykonane w technologii oporowej.
                    z wymienionych to chyba tylko w HD2 :roll:
                    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                    http://www.disi-tune.pl
                    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                    Był WRX
                    Była Octa

                    Komentarz


                    • #35
                      Jakby co, moge oddac 3GS w dobrej cenie. W stanie idealnym i z pelnym kompletem.
                      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                      STOP ECO-TERRORISM!

                      Komentarz


                      • #36
                        Zamieszczone przez Purchawa
                        Ja mialem HD2, potem iP 3GS i teraz iP4 i jak dla mnie to dwa rozne swiaty oddzielone galaktyka.
                        Co poza dotykiem jest tak wielką różnicą? IP4 kusi mnie ale cena musi trochę spaść ;D No i musze znależć wiecej argumentów poza dotykiem. Można w jakimś sklepie w warszawie się tym pobawić? Apple chyba ma w stolicy jakiś sklep?

                        [ Dodano: Wto 07 Wrz, 10 20:04 ]
                        Zamieszczone przez Purchawa
                        Jakby co, moge oddac 3GS w dobrej cenie. W stanie idealnym i z pelnym kompletem.
                        Która wersja tego 3GS? IP4 kupowałeś w wolnej sprzedaży czy z jakimś abonamentem?
                        2.0 TDI BKD http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39508

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Purchawa
                          Jakby co, moge oddac 3GS w dobrej cenie. W stanie idealnym i z pelnym kompletem.
                          Tzn ile :?:
                          Respect All,Fear No One!

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez fan
                            Tzn ile :?:
                            Tu nie gielda, zaproponuj cos na PW, choc narazie jest juz zarezerwowany.
                            "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                            Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                            STOP ECO-TERRORISM!

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez MisiekWAW
                              Zamieszczone przez RafalekM
                              Dla mnie WM zmienił się zbyt mało od czasów pierwszych PocketPC. Możecie mówić, że jest HTC Sense w HD2, ale nie czuję tego. Do tego ekrany wykonane w technologii oporowej.
                              z wymienionych to chyba tylko w HD2 :roll:
                              Tak, chodziło mi tylko o HD2 i inne telefony oparte na WM.

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez eroberto1
                                Co poza dotykiem jest tak wielką różnicą?
                                Sprawnosc dzialania i jednak wygoda obslugi to przepasc.
                                Zamieszczone przez eroberto1
                                Która wersja tego 3GS?
                                Czarny 16GB, z iOS4. Fabrycznie bez simlocka, z polskiej dystrybucji.
                                Caly zestaw jest praktycznie jak nowy. Nie rozpakowane sluchawki i kabel. Polska ladowarka.
                                Zamieszczone przez eroberto1
                                IP4 kupowałeś w wolnej sprzedaży czy z jakimś abonamentem?
                                Akurat dzieki uprzejmosci kolegi Karola i jego brata mieszkajacego w Kanadzie i ich mamy wracajacej akuarat stamtad, pare dni po premierze mialem iP4 w bardzo dobrej cenie. Oczywiscie tez bez simlocka, z polskim menu i slownikiem.

                                Ale jakby ktos nie chcial sie wiazac z operatorem i miec telefon bez simlocka, to moge miec dostep do iP4 z polskiej oficjalnej dystrybucji. Cena mysle, ze lepsza niz na allegro. Jakby co to PW.
                                "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                STOP ECO-TERRORISM!

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez Purchawa
                                  Nie wiem jaki mieliscie problem, ale u mnie wspolgranie kontaktow, miedzy iPhone, Entourege (Outlook for Mac), Google i ksiazki adresowej, dziala bezproblemo i jest mega wygodne, bo synchronizuje sie wszystko razem.
                                  sesik napisał/a:
                                  U mnie pokazał się komunikat synchronizacja zakończona sukcesem czy coś takiego, na iphone kontaktów ni ma, outlooka do tej pory nie udało mi się uruchomić :diabelski_usmiech
                                  Zamieszczone przez Purchawa
                                  :shock: :lol:
                                  No to moze powinienes byl doczytac, ze Apple dodaje ten "spinacz" w zestawie z telefonem. :P :lol:
                                  Spinacza w zestawie z obydwoma telefonami nie było, bo jakby był to bym coś podejrzewał że może trza to wetknąć w dziurkę.

                                  Zamieszczone przez Purchawa
                                  Jak ktos jest mocno uprzedzony do sprzetu Apple, to na sile zawsze znajdzie wady, jednak nie dostrzeze jedenej zajebistej zalety jaka daje sprzet Appla, a wlasnie w szczegolnosci Iphone - ten sprzet poprostu dziala! Nie wiesza sie, nie muli, pracuje sprawnie szybko i bezproblemowo. Nie potrzeba z nim nic kombinowac, wgrywac jakis rom'ow, driverow, etc... Poprostu dziala i juz. :szeroki_usmiech
                                  Daleko mi do uprzedzenia do sprzętu Appla bo sam użytkuje MacBooka.
                                  Fanatyków też ciężko przekonać do innego sprzętu.
                                  Każdy sobie kupuję/ma to co mu się podoba. Problemu z obsługą też nie mam ale handlowcy z mojej firmy już psioczą na niego ale się przyzwyczają :szeroki_usmiech
                                  Best ET = 13.666
                                  Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                  PerfectService by DGW

                                  http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                  http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zamieszczone przez sesik
                                    Spinacza w zestawie z obydwoma telefonami nie było
                                    Jezeli telefony nie byly rozpakowane i ktos nie wyciagnal, to ten "spinacz" jest na 100% wpiety w wewnetrzna strone koperty z dokumentacja, wraz z wielkim rysunkiem co z tym zrobic.

                                    [ Dodano: Sro 08 Wrz, 10 00:16 ]
                                    Zamieszczone przez sesik
                                    U mnie pokazał się komunikat synchronizacja zakończona sukcesem czy coś takiego, na iphone kontaktów ni ma, outlooka do tej pory nie udało mi się uruchomić
                                    No coz, upatrywalbym tu winy raczej Outlooka niz iPhone. U mnie przez ostatnie pol roku uzytkowania Mac'a zwisa zalapelem tylko raz i to wlasnie z powodu Office'a.
                                    "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                    STOP ECO-TERRORISM!

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez sesik
                                      Spinacza w zestawie z obydwoma telefonami nie było, bo jakby był to bym coś podejrzewał że może trza to wetknąć w dziurkę.
                                      jest tylko trzeba go dobrze poszukac w pudelku - taki juz artyzm Appla ze chowa w pudelku przerozne rzeczy z drugiej strony tego czarnego papiera w ktorym byla chyba instrukcja (tak chyba bylo w 3G)

                                      Coby synchronizowac outlooka i ksiazke trzeba te opcje zaznaczyc w iTunes - defaultowo tego nie zrobi.
                                      Zamieszczone przez Purchawa
                                      ten sprzet poprostu dziala! Nie wiesza sie, nie muli, pracuje sprawnie szybko i bezproblemowo
                                      juz bym sie tak nie rozpedzal mialem dwojke, teraz trojke i pare wpadek zaliczyl kazdy z nich (lacznie z utrata wszystkich danych bez mozliwosci odbudowania sie z kopi zapasowej - regularnie robionej na Macu a nie jakims gownianym windowsie :zlosnik:
                                      Do stabilnosci normalnego telefonu typu nokia 6310i to mu brakuje jakies 3 generacje
                                      Inna sprawa ze nigdy nie uzywalem takich "madrych telefonow" innych producentow - jesli sa jeszcze bardziej gowniane to nie dziwota ze iPhone blyszczy

                                      To co w tym telefonie robi najwieksze wrazenie to jakosc wykonania i zajebisty marketing
                                      nasza droga: www.wpzs.pl

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Zamieszczone przez Jabar1975
                                        juz bym sie tak nie rozpedzal mialem dwojke, teraz trojke i pare wpadek zaliczyl kazdy z nich
                                        Dobra, moze i te starsze mialy jakies wpadki, ale to sporadyczne zdazenia, a nie HTC Touch Pro, ktory wieszal sie trzy razy dziennie.
                                        Zamieszczone przez Jabar1975
                                        To co w tym telefonie robi najwieksze wrazenie to jakosc wykonania i zajebisty marketing
                                        Powiedzmy, ze 3GS akurat byl pod wzgledem wykanania najslabszy, ale 4 to mistrzostwo swiata.
                                        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                        STOP ECO-TERRORISM!

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Osobiście w iPhonach wszelkiej maści (4 co prawda w łapkach nie miałem) denerwuje mnie jeden aczkolwiek bardzo ważny aspekt... szukanie w książce telefonicznej. Dlaczego ani w iPhonie ani w Androidzie nie ma tego rozwiązanego tak jak w WM? Po prosty wpisujesz pierwsze literki bez wchodzenia w książkę. Dopóki tego nie zmienią i nie będzie AutoMapy dopóty pozostanę przy WM. Niestety.

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            dudek_t, w symbianie też jest takie wyszukiwanie :wink:
                                            Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                                            6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                                            Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Zamieszczone przez dudek_t
                                              Dlaczego ani w iPhonie ani w Androidzie nie ma tego rozwiązanego tak jak w WM?
                                              Oczywiscie, ze jest! Wchodzisz w kontakty i masz na samej gorze szukajke.
                                              Zamieszczone przez dudek_t
                                              Dopóki tego nie zmienią i nie będzie AutoMapy dopóty pozostanę przy WM.
                                              Albo juz jest, albo lada moment bedzie w AppStore, bo testy juz trwaja od jakiegos czasu.
                                              "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                              Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                              STOP ECO-TERRORISM!

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Jak będzie AutoMapa na iPhone'a to zawsze to będzie jakiś powód żeby sięgnąć po ten pda. Szukajka to nie to samo: musisz najpierw kliknąć kontakty, kliknąć szukajke, wpisac co chcesz znalezc i dopiero wtedy mozesz dzwonić. Dobrze kombinuje czy nie?

                                                W WM, wciskam słuchawke, odrazu wprowadzam pierwsze litery i juz.

                                                Że w Symbianie to jest to wiem. Ale ten system to dopiero jest 100 lat za pozostałymi. Choć muszę przyznać że z Noki E71 bardzo wygodnie mi się korzystało jako z telefonu i kalendarza.

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez dudek_t
                                                  Osobiście w iPhonach wszelkiej maści (4 co prawda w łapkach nie miałem) denerwuje mnie jeden aczkolwiek bardzo ważny aspekt... szukanie w książce telefonicznej. Dlaczego ani w iPhonie ani w Androidzie nie ma tego rozwiązanego tak jak w WM? Po prosty wpisujesz pierwsze literki bez wchodzenia w książkę. Dopóki tego nie zmienią i nie będzie AutoMapy dopóty pozostanę przy WM. Niestety.
                                                  Ależ w Androidzie 2.1 i 2.2 (na podstawie HTC Desire) dokładnie tak jest k
                                                  Wchodzisz w telefon (nie mam słuchawki jako takiej, mam na dole na ekranie wielki przycisk Phone), wyswietla listę ostatnio wybieranych i podpowiada Ci możliwości w miarę kolejnych liter które wpisujesz podając numery zarówno z listy ostatnio wybieranych jak i pełnej książki.
                                                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                                  http://www.disi-tune.pl
                                                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                                  Był WRX
                                                  Była Octa

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Zamieszczone przez dudek_t
                                                    Szukajka to nie to samo: musisz najpierw kliknąć kontakty, kliknąć szukajke, wpisac co chcesz znalezc i dopiero wtedy mozesz dzwonić. Dobrze kombinuje czy nie?
                                                    Niezupełnie. Przesuwasz ekran palcem w bok i pokazuje się uniwersalna wyszukiwarka - zaczynasz pisać i automatycznie przeszukuje iphone'a wg podanej frazy. Np. zaczynasz pisać czyjeś nazwisko i pokazują Ci się kontakty (z tego możesz dzwonić), sms-y i maile wysłane do pasujących osób. IMHO bardzo wygodne narzędzie.
                                                    S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                                                    Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                                                    -------------------------------------------------------------------------
                                                    O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                                                    O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                                                    O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X